home
cas eus

Leioako Musika Eskolako eta Kontserbatorio Profesionaleko irakasle-taldea

IRAKASLEA IRAKASGAIA EMAIL
Abendaño, Garbiñe Kanto, Ahots Teknika eta Doniene Abesbatza gabendano@leioa.net
Arrieta, Elur Perkusio earrieta@leioa.net
Astúlez, Basilio Abesbatzak eta Abesbatza Saileko arduraduna bastulez@leioa.net
Atxotegi, Valentín Gitarra eta Zentroko zuzendaria vatxotegi@leioa.net
Barturen, Izaskun Piano errepertorista ibarturen@leioa.net
Bilbao, Itziar Pianoa, Abesbatzen laguntza eta Musikoterapia ibilbao@leioa.net
Bilbao, Maider Piano errepertorista mbilbao@leioa.net
Cuande, Ricardo Biola rcuende@leioa.net
Díaz, Marta Pianoa mdiaz@leioa.net
Elorduy, Jone Miren Biolontxeloa jmelorduy@leioa.net
Galán, Mª Cruz Pianoa mcgalan@leioa.net
García, Oscar Klarinetea, Saxoa, Banda, Big Banda eta Haize Taldeak | Haize Saileko Arduraduna ogarcia@leioa.net
Garmendia, Javier Klarinetea jgarmendia@leioa.net
Gutiérrez, Amaia Biolina eta Hari Orkestra Eskola agutierrez@leioa.net
Jáuregui, Gaizka Contrabajo gjauregui@leioa.net
Larrea, Leire Musika Lengoaia llarrea@leioa.net
López, Isabel Oboea ilopez@leioa.net
Lorenzo, Juan Carlos Gitarra eta Ganbera-musika jclorenzo@leioa.net
Lorenzo, Margarita Orkestra, Ganbera, Konposizioa, Musika Informatika eta Maila Profesionalaren Saileko arduraduna mlorenzo@leioa.net
Losada, Salomé Pianoa slosada@leioa.net
Martín, Txaro Akordeoia eta Akordeoien Talde Instrumentala mrmartin@leioa.net
Martínez, Jone Kantu Korala jmartinez@leioa.net
Martínez, Mertxe Pianoa mmartinez@leioa.net
Mendía, Antonio Biolina, Soka Saileko Arduraduna amendia@leioa.net
Molina, Guadalupe Tronpa gmolina@leioa.net
Nardi, Laura Ganbera-musika / Pianoa lnardi@leioa.net
Noaín, Carlos Klarinetea cjnoain@leioa.net
Novo, Juan Luis Tronboia eta Tuba jlnovo@leioa.net
Olejniczak, Andrej Saxofoia aolejniczak@leioa.net
Ortún, Verónica Klarinetea vortun@leioa.net
Población, Lidia Pianoa lpoblacion@leioa.net
Romo, Gerónima Musika Lengoaia gromo@leioa.net
Ruiz de Apodaka, Alazne Fagota aruiz@leioa.net
Sáenz de Buruaga, Nieves Musika Lengoaia/ Musikoterapia/ Musika Eskolaren arduraduna nsaenz@leioa.net
Sáez, Iratxe Harmonia / Analisia / Laguntza isaez@leioa.net
Santamaría, Mariano Pianoa eta Piano Saileko arduraduna msantamaria@leioa.net
Sanz, Izaskun Gitarra isanz@leioa.net
Torres, Miguel Angel Biolina matorres@leioa.net
Valcárcel, Luis Esteban Tronpeta levalcarcel@leioa.net
Yarza, Edurne Flauta eyarza@leioa.net
Zabalo, Alaitz Flauta, Flauten Talde Instrumentala eta Musikoterapia azabalo@leioa.net
Zeberio, Miren Biolina mzeberio@leioa.net
Zubieta, Miren Bego Txistua eta Txistuen Talde Instrumentala mbzubieta@leioa.net
Zubizarreta, Ainara Musikaren historioa azubizarreta@leioa.net