home
cas eus

Leioako Musika Eskolako eta Kontserbatorio Profesionaleko irakasle-taldea

IRAKASLEA

Edurne Yarza Redondo Zuzendaria zuzendarikontserbatorioa@leioa.net
Juan Carlos Lorenzo Vila Ikasketaburua
Izaskun Barturen Heras Idazkaritza teknikoa
PIANO ARLOA

 

Mariano Santamaría Lara Pianoa, Piano arloko arduraduna msantamaria@leioa.net
Lidia Población Arcarazo Pianoa lpoblacion@leioa.net
Itziar Bilbao Bartolomé Pianoa ibilbao@leioa.net
Mercedes Martínez Íñiguez Pianoa mmartinez@leioa.net
Salome Losada Uriguen Pianoa slosada@leioa.net
Laura Nardi Remonda Ganbera musika, piano-taldea lnardi@leioa.net
Marta Díaz Iriondo Pianoa, piano-errepertorista mdiaz@leioa.net
Luís López Gomez Piano-errepertorista llopez@leioa.net
Maider Bilbao Uribe-Etxebarria Piano-errepertorista mbilbaou@leioa.net
Izaskun Barturen Heras Piano-errepertorista, Idazkaritza akademikoa ibarturen@leioa.net
Mª Rosario Martín Carballo Akordeoia, Akordeoien Talde Instrumentala mrmartin@leioa.net
KANTU ARLOA
Basilio Astúlez Duque Kantika Korala, San Juan Bautista Abesbatza, kantu saila, Kantu arloko arduraduna eta talde artistiko koralak bastulez@leioa.net
Garbiñe Abendaño Olabarri Kantua, Doniene Abesbatza, Ahots-teknika, Helduentzako tailer korala gabendano@leioa.net
Ana Camilo Cobos Kantu korala, ahots-teknika eta tailer korala (txikiak) acamilo@leioa.net
HARI ARLOA
Antonio Mendia González Biolina, Hari arloko arduraduna amendia@leioa.net
Amaia Gutiérrez Bombín Biolina, Hari orkestrako irakaskuntza indartua agutierrez@leioa.net
Miguel Ángel Torres Muñoz Biolina matorres@leioa.net
Beñat Aresti Eguren Biolina, Hari tailer instrumentala baresti@leioa.net
Ricardo Cuende Isusquiza Biola rcuende@leioa.net
Jone Miren Elorduy Pérez Biolina, Musika Eskolako hari tailer instrumentala jmelorduy@leioa.net
Gaizka Jauregui Sánhez-Beascoechea Kontrabaxua gjaureui@leioa.net
Valentin Atxotegi Loizate Gitarra vatxotegi@leioa.net
Juan Carlos Lorenzo Vila Gitarra, Gitarra taldea, Ikasketaburua jclorenzo@leioa.net
Beatriz Rodríguez Villamor Gitarra brodriguez@leioa.net
HAIZE ETA PERKUSIO ARLOA
Óscar García Castresana Saxoa, Banda, Big Band, Haize taldeak, Haize arloko arduraduna ogarcia@leioa.net
Elur Arrieta Aizpurua Perkusioa, Leioa Perkusio Taldea earrieta@leioa.net
Xabier Calzada Ordeñana Flauta xcalzada@leioa.net
Miren Alazne Ruiz de Apodaka Camino Fagota aruiz@leioa.net
Isabel López Sáiz Oboea ilopez@leioa.net
Verónica Ortun Álvarez Klarinetea vortun@leioa.net
Carlos Juan Noain Maura Klarinetea, Gradu Profesionaleko orkestrak cjnoain@leioa.net
Andrzej Olejniczak Krecikowska Saxofoia, Taldea aolejniczak@leioa.net
Guadalupe Molina Jiménez Tronpa, Musika Eskolako haize-instrumentuen tailerra gmolina@leioa.net
Juan Luis Novo Fernánez Tronboia, Haize-metal multzoa jlnovo@leioa.net
Luis Esteban Valcárcel de las Heras Tronpeta levalcarcel@leioa.net
Miren Begoña Zubieta Eguia Txistua, Txistuen multzo instrumentala, Haize-instrumentuen tailerra (helduak) mbzubieta@leioa.net
MUSIKA HIZKUNTZA SAILA
Nieves Sáenz de Buruaga Sampedro Musika Hizkuntza nsaenz@leioa.net
Geromin Romo de Miguel Musika Hizkuntza gromo@leioa.net
Lore Rouco Corona Musika Hizkuntza lorerouco@leioa.net
Maider Abasolo Medina Musika Hizkuntza mabasolo@leioa.net
Alaitz Zabalo Murgiondo Musikoterapia azabalo@leioa.net
GRADU PROFESIONALEKO HEZKUNTZA TEORIKOAK ETA TALDEKA
Margarita Lorenzo de Reizábal Orkestra, Ganbera Musika, Konposizio informatiko musikala, Instrumentalak ez diren irakaskuntzen arloko arduraduna (Maila Profesionala) mlorenzo@leioa.net
Teresa García Martínez Musikaren historioa tgarcia@leioa.net
Mikel Iturregi Icaran Analisia, Konposizioaren oinarriak, Informatika musikala miturregi@leioa.net
Iratxe Sáez Hormaechea Armonia, Analisia, Laguntza isaez@leioa.net