home
cas eus

Leioako Musika Eskolako eta Kontserbatorio Profesionaleko irakasle-taldea

IRAKASLEA

Edurne Yarza Redondo Zuzendaria zuzendarikontserbatorioa@leioa.eus
Juan Carlos Lorenzo Vila Ikasketaburua
Izaskun Barturen Heras Idazkaritza teknikoa
PIANO ARLOA

 

Mariano Santamaría Lara Pianoa, Piano arloko arduraduna msantamaria@leioa.eus
Lidia Población Arcarazo Pianoa lpoblacion@leioa.eus
Itziar Bilbao Bartolomé Pianoa ibilbao@leioa.eus
Mercedes Martínez Íñiguez Pianoa mmartinez@leioa.eus
Salome Losada Uriguen Pianoa slosada@leioa.eus
Laura Nardi Remonda Ganbera musika, piano-taldea lnardi@leioa.eus
Marta Díaz Iriondo Pianoa, piano-errepertorista mdiaz@leioa.eus
Ixone Mendieta Olamendi Piano-errepertorista llopez@leioa.eus
Maider Bilbao Uribe-Etxebarria Piano-errepertorista mbilbaou@leioa.eus
Izaskun Barturen Heras Piano-errepertorista, Idazkaritza akademikoa ibarturen@leioa.eus
Mª Rosario Martín Carballo Akordeoia, Akordeoien Talde Instrumentala mrmartin@leioa.eus
KANTU ARLOA
Basilio Astúlez Duque Kantika Korala, San Juan Bautista Abesbatza, kantu saila, Kantu arloko arduraduna eta talde artistiko koralak bastulez@leioa.eus
Garbiñe Abendaño Olabarri Kantua, Doniene Abesbatza, Ahots-teknika, Helduentzako tailer korala gabendano@leioa.eus
Ana Camilo Cobos Kantu korala, ahots-teknika eta tailer korala (txikiak) acamilo@leioa.eus
HARI ARLOA
Antonio Mendia González Biolina, Hari arloko arduraduna amendia@leioa.eus
Amaia Gutiérrez Bombín Biolina, Hari orkestrako irakaskuntza indartua agutierrez@leioa.eus
Miguel Ángel Torres Muñoz Biolina matorres@leioa.eus
Beñat Aresti Eguren Biolina, Hari tailer instrumentala baresti@leioa.eus
Ricardo Cuende Isusquiza Biola rcuende@leioa.eus
Jone Miren Elorduy Pérez Biolina, Musika Eskolako hari tailer instrumentala jmelorduy@leioa.eus
Gaizka Jauregui Sánhez-Beascoechea Kontrabaxua gjaureui@leioa.eus
Valentin Atxotegi Loizate Gitarra vatxotegi@leioa.eus
Juan Carlos Lorenzo Vila Gitarra, Gitarra taldea, Ikasketaburua jclorenzo@leioa.eus
Beatriz Rodríguez Villamor Gitarra brodriguez@leioa.eus
HAIZE ETA PERKUSIO ARLOA
Óscar García Castresana Saxoa, Banda, Big Band, Haize taldeak, Haize arloko arduraduna ogarcia@leioa.eus
Elur Arrieta Aizpurua Perkusioa, Leioa Perkusio Taldea earrieta@leioa.eus
Xabier Calzada Ordeñana Flauta xcalzada@leioa.eus
Miren Alazne Ruiz de Apodaka Camino Fagota aruiz@leioa.eus
Isabel López Sáiz Oboea ilopez@leioa.eus
Verónica Ortun Álvarez Klarinetea vortun@leioa.eus
Carlos Juan Noain Maura Klarinetea cjnoain@leioa.eus
Andrzej Olejniczak Krecikowska Saxofoia, Taldea aolejniczak@leioa.eus
Guadalupe Molina Jiménez Tronpa, Musika Eskolako haize-instrumentuen tailerra gmolina@leioa.eus
Joseba Díez Díaz Tronboia, Haize-metal multzoa jlnovo@leioa.eus
Luis Esteban Valcárcel de las Heras Tronpeta levalcarcel@leioa.eus
Miren Begoña Zubieta Eguia Txistua, Txistuen multzo instrumentala, Haize-instrumentuen tailerra (helduak) mbzubieta@leioa.eus
MUSIKA HIZKUNTZA SAILA
Nieves Sáenz de Buruaga Sampedro Musika Hizkuntza nsaenz@leioa.eus
Geromin Romo de Miguel Musika Hizkuntza gromo@leioa.eus
Lore Rouco Corona Musika Hizkuntza lorerouco@leioa.eus
Maider Abasolo Medina Musika Hizkuntza mabasolo@leioa.eus
Alaitz Zabalo Murgiondo Musikoterapia azabalo@leioa.eus
GRADU PROFESIONALEKO HEZKUNTZA TEORIKOAK ETA TALDEKA
Ane Legarreta Méndez Orkestra zuzendaria alegarreta@leioa.eus
Teresa García Martínez Musikaren historioa tgarcia@leioa.eus
Xabier Otaolea Delgado Analisia, Konposizioaren oinarriak, Informatika musikala miturregi@leioa.eus
Iratxe Sáez Hormaechea Armonia, Analisia, Laguntza isaez@leioa.eus