home
cas eus

Leioako Musika Eskolako eta Kontserbatorio Profesionaleko irakasle-taldea

IRAKASLEA IRAKASGAIA EMAIL
Abasolo Medina, Maider Musika Hizkuntza mabasolo@leioa.net
Abendaño Olabarri, Garbiñe Kanto, Doniene Abesbatza, Ahots Teknika, Tailer korala (helduak)  gabendano@leioa.net
Aresti Eguren, Beñat Biolina, Musika Eskolako Harizko Orkestra baresti@leioa.net
Arrieta Aizpurua, Elur Perkusioa, Leioa Perkusio Taldea earrieta@leioa.net
Astulez Duque, Basilio Kantika Korala, San Juan Bautista Abesbatza, Kantu eta Abesbatzen Talde Artistikoen arduraduna bastulez@leioa.net
Atxotegi Loizate, Valentín Gitarra vatxotegi@leioa.net
Barturen Heras, Izaskun Piano errepertorista ibarturen@leioa.net
Bilbao Bartolomé, Itziar Pianoa ibilbao@leioa.net
Bilbao Uribe-Echebarria, Maider Piano errepertorista mbilbaou@leioa.net
Camilo Cobos, Ana Kantu korala, Ahost teknika, Tailer korala (haurrak) acamilo@leioa.net
Cuende Isusquiza, Ricardo Biola rcuende@leioa.net
Díaz Iriondo, Marta Pianoa, Piano errepertorista mdiaz@leioa.net
Dotor García, Estíbaliz Pianoa edotor@leioa.net
Elorduy Pérez, Jone Miren Biolontxeloa, Musika Eskolako harizko instrumentuen tailerra jmelorduy@leioa.net
García Castresana, Óscar Klarinetea, Saxoa, Banda, Big Banda eta Haize Taldeak / Haize Saileko Arduraduna ogarcia@leioa.net
García Martínez, Teresa Musikaren historioa tgarcia@leioa.net
Gutiérrez Bombín, Amaia Biolina eta Hari Orkestra indartzeko hezkuntza agutierrez@leioa.net
Hurtado Avendaño, Joseba Klarinetea jmhurtado@leioa.net
Jáuregui Sánchez-Beascoechea, Gaizka Kontrabaxua gjauregui@leioa.net
Lorenzo Vila, Juan Carlos Gitarra, Taldea, Ganbera Musika jclorenzo@leioa.net
Lorenzo de Reizábal, Margarita Orkestra, Ganbera Musika, Konposizioa, Musika Informatika, Maila Profesionalaren Saileko arduraduna mlorenzo@leioa.net
López Sáiz, Isabel Oboea ilopez@leioa.net
Losada Uriguen, Salomé Pianoa slosada@leioa.net
Martín Carballo, Txaro Akordeoia, Akordeoien Talde Instrumentala mrmartin@leioa.net
Martínez Pérez, Jone Kantu Korala jmartinez@leioa.net
Martínez Íñiguez, Mertxe Pianoa mmartinez@leioa.net
Mendia González, Antonio Biolina / Soka Saileko Arduraduna amendia@leioa.net
Molina Jiménez, Guadalupe Tronpa gmolina@leioa.net
Nardi Remonda, Laura Ganbera-musika, Pianoa lnardi@leioa.net
Noaín Maura, Carlos Klarinetea cjnoain@leioa.net
Novo Fernández, Juan Luis Tronboia jlnovo@leioa.net
Olejniczak, Andrej Saxofoia aolejniczak@leioa.net
Ortún Álvarez, Verónica Klarinetea vortun@leioa.net
Población Arcarazo, Lidia Pianoa lpoblacion@leioa.net
Romo de Miguel, Gerónima Musika Hizkuntza gromo@leioa.net
Rouco Corona, Lore Musika Hizkuntza lrouco@leioa.net
Ruiz de Apodaka Camino, Alazne Fagota aruiz@leioa.net
Sáenz de Buruaga Sampedro, Nieves Musika Hizkuntza nsaenz@leioa.net
Sáez Hormaechea, Iratxe Harmonia, Analisia, Laguntza isaez@leioa.net
Santamaría Lara, Mariano Zuzendaria, Pianoa zuzendarikontserbatorioa@leioa.net
Torres Muñoz, Miguel Ángel Biolina matorres@leioa.net
Valcárcel de las Heras, Luis Esteban Tronpeta levalcarcel@leioa.net
Yarza Redondo, Edurne Flauta eyarza@leioa.net
Zabalo Murgiondo, Alaitz Musikoterapia azabalo@leioa.net
Zubieta Eguía, Miren Bego Txistua eta Txistu Talde Instrumentala, Tailer Instrumentala (helduak) mbzubieta@leioa.net